مجموعه یورد شما را به خرید بهترین محصولات شلوار جین ترک و ایرانی در مدل های ساده،زاپدار،گندار،قد90،ماماستایل،مام فیتو انواع شلوار پارچه ای مازراتی،گاواردین،دبل فیس،لنین دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات شلوار پارچه ای مجلسی زنانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

فرایند تولید شلوار پارچه ای زنانهقیمت روز شلوار پارچه ای مجلسی زنانه

شلوار پارچه ای زنانه یکی از پوشاک پر استفاده برای بانوان در موقعیت های رسمی و غیر رسمی می باشد که ظاهری شیک به آن ها می دهد. صادرات این شلوارها به کشورهای دیگر هم صورت می گیرد و در بازارهای خارجی هم طرفداران بسیاری دارد، به همین دلیل می توان آن را محصولی دانست که در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شلوار پارچه ای زنانه می توانید از طریق سایت اقدام کنید.

صادرات شلوار پارچه ای مجلسی زنانه

فرایند تولید شلوار پارچه ای زنانه

فرایند تولید شلوار پارچه ای زنانه توجه به نوع پوشاک پایین تنه در شیک و خاص به نظر رسیدن شما اثر می گذارد. در این میان شلوارها از محبوب ترین و راحت ترین پوشاک نیم تنه پایین محسوب می شوند که متناسب با جنس ها مختلف پارچه ای که استفاده می گردد شاهد تنوع بسیاری هستیم.

آشنایی با فرایند تولید شلوار پارچه ای می تواند برایتان جذاب باشد، به همین دلیل در ادامه با هم این مراحل را مرور می کنیم:

  1. ابتدا پارچه ای که برای دوخت شلوار آماده شده است را براساس الگو برش داده می شود. این مرحله در تولیدی های صنعتی توسط دستگاه های مخصوص صورت می گیرد که به کار سرعت می بخشد.
  2. بعد از آن که پارچه را براساس الگوهای اندازه گیری شده برش زده شد، متناسب با جنس پارچه از نخ و سوزن و چرخ مخصوص برای دوخت نقاط لازم استفاده می شود و هر گونه دکمه، زیپ و تزئینانی که نیاز بود به روی آن اعمال می گردد.
  3. در این مرحله شلوار دوخته شده شسته می شود، اما توجه کنید این مرحله برای همه جنس های پارچه ای صدق نمی کند. شستن در این مرحله کمک می کند رنگ های اضافی پارچه به خوبی گرفته شود و اگر دارای آهار می باشد از بین برود. در بعضی از پارچه ها به دلیل آبرفت نیاز است قبل از هر اقدامی ابتدا طاق پارچه شسته شود.
  4. بعد گذر از این مراحل محصول نهایی بسته بندی می شود و آماده عرضه به بازارهای داخلی و خارجی مختلف می باشد.

قیمت روز شلوار پارچه ای مجلسی زنانه

قیمت روز شلوار پارچه ای مجلسی زنانه قیمت شلوار پارچه ای مجلسی زنانه دستخوش تغییر توسط عوامل مختلف می باشد، بدین شکل که جنس و کیفیت پارچه ای که انتخاب می شود، چگونه طی شدن فرایند تولید شلوار و نحوه عرضه آن می تواند بر قیمت نهایی اثر بگذارد.

به همین دلیل فرایند قیمت گذاری برای هر محصول متفاوت است. هر چه در فرایند فروش واسطه ای حاضر شود مقداری بر قیمت محصول افزوده می شود به همین دلیل خرید مستقیم از فروشنده عمده می تواند فرصت خرید بدون واسطه و با قیمتی مناسب را برای شما فراهم کند.

حکمتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه یورد شما را به خرید بهترین محصولات شلوار جین ترک و ایرانی در مدل های ساده،زاپدار،گندار،قد90،ماماستایل،مام فیتو انواع شلوار پارچه ای مازراتی،گاواردین،دبل فیس،لنین دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید